Salı
Az Bulutlu
9°C | 20°C
Çarşamba
Çok Bulutlu
9°C | 20°C
Perşembe
Az Bulutlu
9°C | 21°C

HER KAN BİR CAN

HER KAN BİR CAN Haberler

Akbez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kan Bağışı Kulübü ve Kızılay tarafından tertip edilen Her Kan Bir Can diyerek yola çıkan Belediye Başkanımız Abdurrahman DEMİREL kan bağışı kampanyasına katılarak kan bağışladı. Belediye Başkanımızla birlikte Hassa Kaymakamı Sayın Yusuf TURAN, Garnizon Komutanı Sayın Nuri DİLEK düzenlenen etkinlikte vatandaşlarla birlikte kan bağışında bulundu.

Belediye Başkanımız Abdurrahman DEMİREL “ Bu etkinliğin düzenlenmesine ev sahipliği yapan Turgut BOZKURT hocama ve çalışma arkadaşları olan kıymetli Öğretmenlerimize ve sevgili öğrencilerimize teşekkür ederim. Böyle güzel etkinliklerin devamını dilerim. “ temennisinde bulundu.


 


 


        Belediye Başkanımız Abdurrahman DEMİREL kan bağışının ardından Hassa HATSAŞ Ortaokulu tarafından düzenlenen Kermes ve Sergi etkinliklerine katıldı. Düzenlenen etkinlikle ilgili “ Okul Müdürümüz İsa DEMİR Hocam ve Öğretmenlerimize, Okul Aile Birliği Başkanı Mesut ÇAMCI ve velilerimize ve sevgili öğrencilerimize düzenledikleri kermes, sergi ve etkinlikler için teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.” Açıklamasında bulundu.
Copyrigt © 2016 Hassa Belediyesi ®