Salı
Az Bulutlu
9°C | 20°C
Çarşamba
Çok Bulutlu
9°C | 20°C
Perşembe
Az Bulutlu
9°C | 21°C

Başkanın Mesajı

      Kıymetli hemşehrilerim,

      Şirin İlçemiz Hassa, şehir merkezi ve mahalleleri ile büyüyen, tarihi ve doğal güzellikleriyle soluklanabilen önemli bir kent olmuştur her daim. Böylesine güzel bir kentin hizmetkarı olmanın mutluluğunu yaşadığımızı öncelikle belirtmek isteriz. Göreve geldiğimiz günden beri destek ve dualarınızla yapmış olduğumuz çalışmalarda halkımızın samimiyeti, güveni, yardımseverliği ve iyi niyeti bizim için oldukça büyük bir destek oldu. Hassa Belediyesi olarak, 'belediyecilik' kavramını sadece içinde bulunduğumuz zaman dilimi için değil gelecek nesilleri, oluşacak yenilikleri, geleceğe dair gerçekleşmesi beklenen tüm ihtimalleri göz önüne alarak değerlendirmekteyiz.

     Her daim olduğu gibi sizlerle görüşerek, değerli fikirlerinizle daha yaşanabilir ve daha müreffeh bir Hassa hayali ile heyecanlanmaktayız. Hassa'mızın var olan potansiyelini ortaya çıkararak insanların yaşamayı hayal ettiği bir kent haline getirerek; cazibe merkezi bir kent olma sevdasıdır bu.

    'Halka hizmet Hak'ka hizmettir' diyrek çıktığımız bu yolda 'insana hizmet' odaklı belediyecilik anlayışıyla siz değerli Hassa Halkına karşı sorumluluklarımızı yerine getirdiğimizden hiç şüpheniz olmasın. Gece gündüz demeden, daha yaşanabilir bir Hassa için yaptığımız projelerle sizler için sizinle beraber çalışmak bizim için onurdur.Hak, hukuk, adalet anlayışına bağlı bir şekilde yeni sosyal politikalar, modern bir şehir planlaması ile kentimizi daha ileri taşıyacağız.

     Belediye olarak Halkımızın sorunlarına ortak olmak, dertlerine derman olmak en asli görevimizdir. Bu duygu ve düşüncelerle değerli halkımıızı ve Hassa sevdalılarını sevgi ve saygı ile selamlıyorum.


ABDURRAHMAN DEMİREL 
HASSA BELEDİYE BAŞKANI


Copyrigt © 2016 Hassa Belediyesi ®